Zīmola izveide un pozicionēšana
Vizuālā reklāma
Metāla izkārtnes, plāksnītes
Par mums. Kontakti
Galerija logo izstrāde
Galerija metāla plāksnītes, firmas izkārtnes ...
  Metāla izkārtnes plāksnītes

Metāla izkārtnes, plāksnītes.

Izkārtnes

Informatīvas izkārtnes, norādes, pie kurām pieder arī firmas metāla izkārtnes, patiesībā ir tikpat senas kā civilizācijas vēsture. Pat tad, kad vēl lielākā sabiedrības daļa neprata lasīt, pastāvēja dažādas izkārtnes, pēc kurām varēja noteikt gan konkrēta objekta atrašanās vietu, gan amatnieku un tirgotāju piedāvātos pakalpojumus.
Ar laiku radās nepieciešamība ieviest arī zināmu regulējumu izkārtņu izvietošanā, un viens no pirmajiem šādiem likumiem tapa pēc Anglijas karaļa Henrija III pavēles 1577. gadā. Rīkojumā, ko parakstīja karalis, bija noteikts, ka visiem tirgotājiem un pakalpojumu sniedzējiem ir obligāti jāinformē par sevi apmeklētājus, redzamā vietā pie namu fasādes izvietojot attiecīgu informāciju izkārtnes veidā.

Firmas metāla izkārtnes, plāksnītes

Mūsdienās, salīdzinot ar pagātni, izkārtņu veidi, to stils un materiāli, no kā tās izgatavo, kļuvis vēl plašāks. Biežāk izmantotais izkārtņu materiāls ir metāla izkārtnes, plāksnītes, kas izgatavotas pēc tehnoloģijas, kura spēj nodrošināt augstāko izstrādājuma kvalitāti. Tām var būt sudraba vai zelta pamattonis, bet vajadzības gadījumā iespējams iegūt praktiski jebkuru krāsas toni. Metāla izkārtnes, plāksnītes var būt gan matētas, gan glancētas, taču vislielāko popularitāti ir ieguvušas tā dēvētās sudraba satīna un zelta satīna metāla plāksnītes.
Uz šādas izkārtnes ir iespējams uznest ļoti precīzu un smalku noformējumu, turklāt, laika gaitā metāla plāksnītes neoksidējās un tās saglabā savu burvību. Pēc šīs tehnoloģijas firmā Zīmols tiek izgatavotas arī nozīmītes, identifikatori, garderobes numuriņi, dzīvokļu numuriņi, tehnikas plāksnītes, aparātu paneļi, dažādi noformējumi, prezentreklāma un citi metāla plāksnītes izstrādājumi, kas arī var kalpot jūsu firmas zīmola pozicionēšanai.

SIA Zīmols piedāvā izstrādāt un izgatavot firmas metāla izkārtnes, plāksnītes

© SIA Zīmols, zimols@zimols.com, www.zimols.com. www.dap.lv

SIA Zīmols. Vizuālās reklāmas izgatavošana. Stila izstrāde. Uzņēmumu, preču, pakalpojumu pozicionēšana